Zemědělská technika pro precizní hospodaření

Společnost FORSCH s.r.o. byla založena v roce 1994. Ve svých začátcích se zabývala dovozem a prodejem náhradních dílů pro kombajny a žací stroje, ale hlavně výrobou plastových atypických trubek pro rozvodné systémy zemědělských postřikovačů. Jejím předním odběratelem byla firma GARANT Zlín.

V následujícím roce byla navázána spolupráce s významným evropským výrobcem trysek pro polní postřikovače a rosiče, a to německou firmou LECHLER GmbH + Co KG a FORSCH s.r.o. se stal jejím zástupcem pro Českou republiku.

Prakticky od svého vzniku spolupracuje FORSCH s.r.o. s italským výrobcem kvalitních nízkotlakových i vysokotlakových čerpadel pro zemědělské a průmyslové využití, firmou UDORs.r.l. a také s dánskou firmou KYNDESTOFT Maskinfabrik ApS, významným výrobcem systémů podpory vzduchu pro plošné postřikovače. Pro stroje této firmy FORSCH s.r.o. vyrábí a dodává i ocelová postřiková ramena.

Na českém trhu FORSCH s.r.o. zastupuje další firmy, zde neuvedené a také firmu FOX MOTORI s.r.l. – výrobce motorových zádových postřikovačů a německou firmu MüllerElektronik Gmbh + Co – předního evropského výrobce palubních počítačů pro zemědělské stroje.

V roce 2002 začala spolupráce firmy s německým výrobcem špičkových polních postřikovačů a postřikovačů pro prostorové plodiny firmou Herbert DAMMANN GmbH.


VLASTNÍ VÝROBA


Pracovníci firmy mají dlouholeté zkušenosti s konstrukcí, výrobou i provozem zemědělských postřikovačů, neboť jsou bývalými pracovníky dřívějšího významného výrobce postřikovačů firmy Agropodnik Gottwaldov.

Proto další aktivity firmy FORSCH s.r.o. jsou zaměřeny na opravy, rekonstrukce a modernizace postřikovačů a rosičů do sadů a vinohradů (např. RP 4-090, RP 6-010/018/020, KERTITOX, SLEZA apod).

FORSCH s.r.o. ale také vyrábí a dodává kompletní plněhydraulicky ovládaná postřiková ramena včetně příslušných rámů o pracovních záběrech 18, 20, 21 a 24 m a to ve dvou provedeních.

Dále vyrábí na zakázku plošné nesené postřikovače s nádržemi 200 – 1000 l a pracovními záběry 5 – 16 m.


NÁHRADNÍ DÍLY


Zajišťuje jejich dodávky a servis pro postřikovače GARANT.


Kredo firmy FORSCH s.r.o.

Dodáváme kvalitu

platí dnes i v budoucnu